Jäta menüü vahele

Tootmises ning ehitus-, renoveerimis- ja lammutustöödel tekib tihti erinevaid jäätmeid, olgu siis tegemist suurema arendusprojekti või väikese korteriremondiga. Tihti ei ole eri liiki jäätmeid nii palju, et tasuks kasutada konteinerite rendi teenust või tellida veoauto jäätmeveoks.

Reco Ringmajandus tuleb siin appi, pakkudes jäätmete veoks big-bag kotte, mille mõõtmes on 1x1x1 m. Plastkiust materjalist tugev sangadega big-bag kott mahutab 1 m3 jäätmeid raskusega kuni 1 tonn ning sobib hästi väiksemagabariidiliste jäätmete veoks, kui jäätmeid on alla 7 m3 või kui objektil ei ole ruumi konteineri paigaldamiseks või see võib kahjustada teie muru, teekatet või tee äärekive. Big-bag kott sobib hästi ka aeda okste kogumiseks ning veoks kevad- ja sügistööde ajal.

Big-bag koti teenuse tellimine ja kasutamine on lihtne:

  • Koti saad meie platsilt.
  • Kui kott on jäätmeid täis, saad äraveo tellida veebist, telefoni või meili teel.
  • Koti saad samuti tellida telefoni või meili teel, kuid sel juhul lisandub transporditasu 1,4 €/km + km. 
  • Kui soovid kotti ilma teenuseta, saad selle osta meie platsilt või tellida koos transporditasuga telefoni või meili teel.

Oluline info:

Big-bag kotis jäätmete käitlemise tasu on komplekti põhine ja sisaldab ühte big-bagi (juhul kui tulete ise big-bagile järele meie jäätmejaama), jäätmete äravedu ja käitlust kuni 1 t vastavalt jäätmeliigile kehtivale hinnale.

Big-bagi maksimaalne kandevõime on 1 t jäätmeid. Kui kaal on rohkem kui 1 t, lisandub hinnale kaalu põhine tasu, vastavalt hinnakirjale.