Jäta menüü vahele

Korraldame jäätmete äravedu, sorteerimist ja töötlemist, mille käigus suuname taaskasutuse enam kui 90% kogutavast materjalist. Tegutseme Tallinnas, Tartus ja Viljandis oma sõsarettevõtte Cronimeti platsidel.

Meilt saad tellida ehitusjäätmete, lammutusjäätmete, tootmisjäätmete, puidujäätmete, kivijäätmete, betoonijäätmete, keraamikajäätmete või segajäätmete äraveoks sobiva suurusega konteineri. Pakume konteinereid vahemikus 7-30 m3. Konteineri renti ja tühjendamist on lihtne ja mugav tellida meie veebilahenduses.

Pakume ehitiste lammutuse osas ka täisteenust: meie spetsialistid koostavad lammutusplaani, viivad selle ellu, sorteerivad lammutusel tekkivad materjalid, korraldavad selle äraveo ja taaskasutusse suunamise.

Meie eesmärgiks suunata taaskasutusse võimalikult palju materjale. Meie põhimõteteks on vastutustundlikkus ja keskkonnasäästlikkus, meie teenuse puhul võid olla kindel, et see on läbipaistev ja kliendist hooliv: iga jäätmeliik saab reeglite kohaselt käideldud, et teha loodusele võimalikult vähe kahju.

Alustasime oma tegevust 2022. aastal Viljandimaal, ambitsiooniga laiendada kiiret, mugavat ja taskukohase hinnaga konteinerite rendi ja jäätmekäitluse teenust üle Eesti. 2023. aastal laienesime Tartusse ja Tallinna.

Meie väärtused

  • Läbipaistvus
  • Mugavus
  • Kiirus
  • Keskkonnahoid

Meie missioon

Jäätmete taaskasutusse suunamine meie kliendi ja keskkonna hüvanguks.

Meie visioon

Olla eelistatuim partner ehitus-, lammutus- ja tootmisjäätmete käitlemisel üle Eesti.

Meie partnerid