Jäta menüü vahele

Ehitus-, renoveerimis- ja lammutustöödel tekib tihti eri liiki kivi-, tellise-, betooni- või keraamikajäätmeid, olgu siis tegemist suurema arendusprojekti või väikese korteriremondiga. Reco Ringmajandus tuleb siin appi, pakkudes jäätmete mahule ja liigile sobivaid erinevas suuruses konteinereid

Reco kivi- ja keraamikajäätmete konteineri rent on suurepärane lahendus just nende raskete jäätmete jaoks ning ka siis, kui jäätmete laadimine toimub pikema aja jooksul. Pakume konteinereid mahuga 7-30 m3. Väiksemas mahus sobib selle jäätmeliigi jaoks ka big-bag kott. Mõistagi saate ka ise jäätmed Reco kogumisplatsile tuua. 

Kivi- ja keraamikajäätmete konteineri toimetame kohale ja veame ära teile sobival ajal.

Kivi- ja keraamikajäätmete sorteerimine

Kivi- ja keraamikajäätmete hulka kuuluvad: betoon, tellised, plaadid ja keraamikatooted, looduslikud kivid, killustik, kruus ja kiviklibu. Vastuvõetava materjali maksimummõõdud on 600x600x600 mm.

betoonijäätmed
Kivi- ja keraamikajäätmed Reco kogumisplatsil

Kivi- ja keraamikajäätmed on taaskasutuseks suurepärane materjal – see purustatakse ja kasutatakse näiteks kergliiklusteede ehitamisel pinnase täitematerjaliks.

Juhul kui midagi jäi segaseks, võtke palun ühendust!

Oluline info:

  • Kivi- ja keraamikajäätmed kaaluvad palju – raskekaaluliste jäätmete puhul on lubatud konteiner täita kuni 2/3 maksimaalsest mahust.
  • Eelsorteeritud – ja keraamikajäätmeid on soodsam ära anda, aga kui nende seas on konteineris ka muud liiki ehitus- ja lammutusjäätmeid, rakendub materjalile ehitus- ja lammutusjäätmete hind.