Jäta menüü vahele

Tootmises ning ehitus-, renoveerimis- ja lammutustöödel tekib tihti erinevaid puidujäätmeid, olgu siis tegemist suurema arendusprojekti või väikese korteriremondiga. Reco Ringmajandus tuleb siin appi, pakkudes jäätmete mahule ja liigile sobivaid erinevas suuruses konteinereid või big-bag kotte.

Reco puidujäätmete konteineri rent on suurepärane lahendus suurema koguse või raskemate jäätmete jaoks ning ka siis, kui jäätmete laadimine toimub pikema aja jooksul. Pakume konteinereid mahuga 7-30 m3. Plastkiust materjalist tugev sangadega big-bag kott mahutab 1 m3 jäätmeid raskusega kuni 1 tonn ning sinna sobivad hästi näiteks saepuru või höövlilaastud, aga big-bag kotte on soodne kasutada ka siis, kui ära on vaja anda väiksem kogus muid väiksemamõõdulisi puidujäätmeid. Mõistagi saate ka ise jäätmed Reco kogumisplatsile tuua. 

Puidujäätmete konteineri toimetame kohale ja veame ära teile sobival ajal.

Puidujäätmete sorteerimine

Puidujäätmed on taaskasutuseks suurepäraselt sobiv materjal. Puidujäätmete hulka sobivad: töötlemata puhta puidu jäägid ja puidu töötlemisjäägid, aga ka naelte-kruvidega lauad, prussid, euroalused, OSB plaadi jäägid, vineerplaadi jäägid, saepuruplaadid (k.a saepuru-tolmu segu), MDF, HDF, lamineeritud-melamiin mööbliplaadi jäägid, puitkiudplaadid, liimpuit, puidust mööbel, soome papp, oksad ja kännud.

Puidujäätmed Reco kogumisplatsil
Puidujäätmed Reco kogumisplatsil

Puidujäätmete hulka ei sobi immutatud puit, nagu näiteks terrassilauad, elektripostid, raudteeliiprid jms.

Juhul kui midagi jäi segaseks, võtke palun ühendust!

Oluline info:

  • Eelsorteeri puidujäätmed muudest jäätmetest eraldi, sest nii saad neile soodsama hinna.
  • Vajadusel konsulteeri meie klienditeenindajaga, et valida oma puidujäätmeliigile selle raskusele ja gabariitidele sobiva suurusega konteiner või big-bag.
  • Kui puidujäätmete konteineri tühjendamisel ilmneb, et tegu on siiski segajäätmetega, kehtivad teenusele segajäätmete käitlemise hinnad.
  • Puidujäätmete hulka ei tohi panna majapidamisjäätmeid ja ohtlikke jäätmeid. Ohtlikud jäätmeid on näiteks asbesti ja bituumenit sisaldavad materjalid ja vedelad ohtlikud kemikaalid: õlid, lakid, lahustid, värvid jmt.